افتتاح رستوران دوج‌برگر در دوبی!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتو‌گلاب. یک رستوران مجازی رمزارز در دبی افتتاح شده که برای هزینه‌ غذاهایی که از میم‌کوین دوج‌کوین الهام گرفته‌اند، رمزارز می‌پذیرد. رستوران دوج‌کوین تنها به صورت بیرون‌بر از مشتریان خود پذیرایی می‌کند.

طبق گزارش Timeout Dubai، این رستوران توسط رستورانهای زنجیره‌ای مجازی Rocket Kitchens راه‌اندازی شد. منوی رستوران دوج‌کوین توسط بهترین سرآشپزها برای سلیقه مشتریان بین‌المللی تنظیم شده است.

طبق گزارشات، در رستوران مجازی دوج‌برگر می‌توان با تمام رمزارزهای اصلی از جمله USDT، XRP، CRO، BNB، DOGe و حتی میم‌کوین رقیب دوج SHIB خرید کرد. بنیانگذار رستوران دوج‌برگر از اولین مدافعان دوج‌کوین بوده و هدف او از تاسیس این رستوران کمک به پذیرش بیشتر رمزارزها است.

گزارش شده که هزینه‌های تاسیس رستوران Doge Burger با سود حاصل از تجارت رمزارز DOGE تامین شده است. البته رستوران Doge Burger اولین رستوران اماراتی نیست که رمزارز می‌پذیرد و این اقدام اولین بار در سال ۲۰۱۴ در این کشور انجام شد.

این رستوران اندکی پس از آن که ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و بیلی مارکوس، یکی از خالقان DOGE، مک‌دونالد را تحت فشار قرار دادند تا این میم‌کوین را به عنوان روش پرداخت بپذیرد، تاسیس شد. ماسک در رسانه‌های اجتماعی گفت که اگر مک‌دونالد پرداخت‌های DOGE را بپذیرد، یک وعده غذایی مک‌دونالد را در تلویزیون می‌خورد. سخنان ایلان ماسک بار دیگر به صعود قیمت دوج‌کوین و سایر میم‌کوین‌ها منجر شد.

مک‌دونالد به این فشارهای پاسخ نداد، اما رستوران‌های زنجیره‌ای MrBeast Burger که توسط یوتیوبر محبوب MrBeast احداث شده، در توییتی به ماسک پاسخ داد که روی پذیرش دوج‌کوین کار خواهد کرد.

منبع: Cryptoglobe.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا