دلایل رالی صعودی دوج کوین و شیبا اینو برای چهارمین هفته متوالی چیست؟

دوج کوین شیبا اینو

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتونیوز؛ میم‌کوین‌های محبوب بازار دوج کوین و شیبا اینو بار دیگر در روند افزایشی قرار دارند و شیبا اینو به جایگاه اولین رمزارز برتر بازار از نظر حجم معاملات در هفته گذشته رسید.

روند صعودی SHIB با نزدیک شدن به تاریخ راه‌اندازی راه‌حل لایه دوم اکوسیستم شیبا اینو، Shibarium آغاز گردید. طبق انتظارات شبکه آزمایشی عمومی بتا Shibarium در اواخر دوره سه‌ماهه فعلی راه‌اندازی خواهد شد.

اما رالی بزرگ دوج‌کوین به دلیل صحبت‌های جدید مارک کوبان، مالک میلیاردر Dallas Mavericks، رونق گرفت که دوج‌کوین را قوی‌ترین رمزارز برای مبادلات نامید. او گفت که تیم NBA او پس از پذیرش DOGE به عنوان وسیله پرداخت در ماه مارس، درآمد قابل توجهی از کالاهای تجاری بدست آورد. روز بعد، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، از اظهارات کوبان حمایت کرد.

در زمان نگارش مقاله، توکن SHIB با ۰٫۰۰۱۵۸۶ دلار معامله شد که ۰٫۹ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و ۳۰ درصد در هفته گذشته افزایش یافت. طی همین مدت، DOGE در ۰٫۰۷۶ دلار قرار دارد که طی ۲۴ ساعت گذشته ۰٫۴ درصد و در هفته گذشته ۱۲٫۵ درصد رشد کرده است.

میم‌کوین SHIB از بالاترین رکورد تاریخی خود در اکتبر سال گذشته، حدود ۸۲ فاصله دارد. توکن دوج کوین هم نزدیک به ۹۰ درصد از بالاترین رکورد خود در می ۲۰۲۱ کاهش یافته است.

روند صعودی فعلی SHIB که از چهار هفته پیش آغاز شد، طولانی‌ترین دوره رونق این میم‌کوین از اوج قیمتی سال گذشته است. همچنین این اولین بار از ۱۱ می امسال است که SHIB بالاتر از سطح ۰٫۰۰۰۰۱۵ دلار معامله می‌شود. در آن زمان، SHIB با سقوط قیمت بیت‌کوین و سایر رمزارزها از سطح حمایت کلیدی خود سقوط کرد.

طبق گفته‌های توسعه‌گر شیبا اینو، Shytoshi Kusama، شبکه شیبا اینو متاورس و اکوسیستم NFT خود را در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ آغاز می‌کند. علاوه بر این، اکوسیستم شیبا قصد دارد یک استیبل‌کوین غیرمتمرکز به نام SHI را راه‌اندازی کند.

منبع: cryptonews.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا