رمزارز DASH قابلیت وثیقه‌گذاری و دریافت وام پیدا خواهد کرد!

مجله کوین‌گراف؛ بازار ارزدیجیتال به طور کلی در حال رشد بوده و دامنه‌ی فعالیت آنها تا صنایع مختلف گسترش یافته است.
یکی از آخرین اقدامات در حوزه‌ فعالیت‌های ارزدیجیتال، «وام‌های دارای پشتوانه رمزنگاری» هستند. وام‌های دارای پشتوانه رمزنگاری، وام‌های تضمین شده‌ای هستند که از دارایی‌های دیجیتال مانند بیت‌کوین به عنوان وثیقه استفاده می‌کنند. برای دریافت وام با پشتوانه رمزنگاری و واجد شرایط بودن، نیازی به بررسی اعتبار نخواهید یافت.

امروز دو صرافی ارزدیجیتال YouHolder و SALT که خدمات وام‌دهی نیز ارائه می‌کنند، اعلام کردند که رمزارز DASH را به عنوان وثیقه وام خواهند پذیرفت.

رمزارز DASH اخیراً مورد بیش از پیش مورد پذیرش جامعه ارزدیجیتال واقع شد. برای پیشرفت در درازمدت پتانسیل زیادی دارد. دلایل انتخاب این رمزارز می‌تواند شبکه لایه دوم DASH و استفاده آن از masternodeها برای حفظ سلامت بلاکچین خود باشد.

رمزارز DASH یک ارزدیجیتال و بلاکچین منبع‌باز بوده که هدف آن بر ارائه یک شبکه پرداخت جهانی سریع و ارزان غیرمتمرکز است. براساس وایت‌پیپر این رمزارز، DASH بر بهبود بیت‌کوین، و ارائه حریم خصوصی قوی‌تری و تراکنش‌های سریع‌تری تمرکز دارد. DASH یکی از بزرگترین و قابل ‌اعتمادترین ارزهای دیجیتال بوده و در صدر لیست رمزارزهای با پتانسیل وثیقه‌پذیری قرار دارد.

در زمان نگارش مقاله، رمزارز DASH با قیمت ۲۳۳٫۳۰ دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲۶۸,۶۷۳,۴۵۶ دلار معامله می‌شود. قیمت DASH در ۲۴ ساعت گذشته ۳٫۰۷ درصد افزایش یافت و در رتبه ۷۱ام جدول ارزهای دیجیتال برتر بازار، از نظر میزان ارزش بازار قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا