ژانگ پنگ ژائو شایعات سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری بایننس در LUNA را تکذیب کرد!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از اتریوم‌وردنیوز؛ ژانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیرعامل بایننس که به CZ شهرت دارد، ادعاهایی مبنی بر سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری بایننس در پروژه Terra را رد کرد.

ژائو در مورد مشارکت بایننس با Terra در توییتر توضیح داد که بایننس در سال ۲۰۱۸ فقط ۳ میلیون دلار در Terra سرمایه‌گذاری کرد. او گفت: «بایننس در دور دوم سرمایه‌گذاری LUNA شرکت نکرد و ما هیچ مقدار UST خریداری نکردیم. آزمایشگاه بایننس در سال ۲۰۱۸ سه میلیون دلار در Terra (بلاک چین لایه ۰) سرمایه گذاری کرد. UST خیلی دیرتر از سرمایه گذاری اولیه ما راه‌اندازی شد».

توضیحات ژائو در حال پاسخ به ادعای Larry Cermak از TheBlockCrypto.com منتشر شد که به طور ضمنی این ادعا را مطرح کرده بود.

ژائو علاوه بر رد ادعای سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری بایننس در Terra، از تیم Terra (LUNA) درخواست کرد تا شفافیت بیشتری درباره حادثه ارائه کنند. او خصوصاً نگرانی‌های خود را درباره تاثیر سقوط UST و LUNA بر جامعه Terra ابراز کرد. وی گفت: « در چند روز گذشته برای حمایت از جامعه Terra تلاش زیادی انجام دادیم. در توییت‌هایم، من به سادگی به مسائل احتمالی از دیدگاه خود اشاره می‌کنم. ضرب توکن، ایجاد فورک و توکن‌سوزی ارزش را به شبکه Terra باز نمی‌گرداند. حتی این اقدامات هم نیاز به بودجه‌ای دارند که بعید است در دسترس تیم پروژه باشد».

وی در ادامه گفت: «در این راستا انتظار دارم Terra شفافیت بیشتری ارائه کند. خیلی بیشتر! بر تحلیل شخص ثالث کافی یا دقیق نیست. شفافیت اولین چیزی است که باید اتفاق بیفتد».

منبع: en.ethereumworldnews.com

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا