۵ مجموعه NFT برتر برای سرمایه‌گذاری در ۲۰۲۲

سرمایه‌گذاری در NFT علیرغم ظاهر پرسود، پیچیدگی‌های زیادی دارد. چراکه با توجه به ماهیت تک نسخه‌ای، قطعیتی در فروش توکن خریداری شده وجود نداشته و ممکن است به بلای سینا استوی دچار شوید! اما اگر همچنان به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند هستید، پیشنهادات خوبی برای شما آماده کرده‌ایم.

امروز برای علاقمندان این صنعت رو به رشد، ۵ مورد از مناسب‌ترین مجموعه‌ها برای خرید را مورد بررسی قرار داده‌ایم. این مجموعه‌ها با توجه به اعتبارشان، برای بودجه‌های متفاوت انتخاب شده‌اند. با ما همراه باشید.

۱- مجموعه NFT پلتفرم Lucky Block:

بهترین مجموعه NFT که در مارس ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد، مجموعه Platinum Rollers Club از Lucky Block است. قابل توجه است که هر NFT از ده هزار نسخه مجموعه، به عنوان بلیط قرعه‌کشی پلتفرم نیز کاربرد دارد و روزانه به جامعه خود پاداش می‌دهد. هر ان‌اف‌تی مجموعه با قیمت ۱,۵۰۰ دلار BNB به فروش گذاشته خواهد شد.

۲- مجموعه Bored Ape Yacht Club NFT:

یکی از پرسودترین مجموعه‌های سال گذشته، مجموعه ده هزار نسخه‌ای Bored Ape Yacht Club است. NFT‌های این مجموعه را می‌توان از بازار OpenSea و با حداقل قیمت ۱۲۵ wETH خریداری کرد. در سپتامبر ۲۰۲۱، تعداد ۱۰۱ عدد Bored Ape NFT در یک حراج به قیمت باورنکردنی ۲۴٫۴ میلیون دلار فروخته شد.

۳- مجموعه Crypto Punks:

مجموعه Crypto Punks یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌هاست که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. NFT‌های این مجموعه تاکنون توسط ثروتمندان زیادی مانند Jay-Z و اسنوپ داگ خریداری شده است. Crypto Punks از گران‌ قیمت‌ترین مجموعه‌های بازار است و ارزان‌ترین NFT آن بیش از ۲۰۰ هزار دلار ارزش‌گذاری می‌شود.

۴- مجموعه Pudgy Penguins:

مجموعه ۸۸۸۸ نسخه‌ای Pudgy Penguins، مانند مجموعه‌های قبلی مورد توجه افراد مشهور و اینفلوئنسرها قرار گرفته است. گران‌ترین NFT مجموعه با قیمت ۴۳۶,۰۰۰ دلار ارزش‌گذاری می‌شود. NFT‌های Pudgy Penguins را می‌توان در OpenSea، با حداقل قیمت ۱٫۵ wETH خریداری کرد.

۵- متاورس Decentraland:

بهترین NFT‌های متاورسی برای سرمایه‌گذاری، قطعات زمین بازی Decentraland هستند. قطعات زمین متاورسی بصورت NFT ساخته می‌شوند و می‌توان آنها را به همان شیوه مبادله نمود. زمین‌های NFT متاورس Decentraland در بازار OpenSea، با حداقل قیمت ۲٫۵ ETH برای خرید موجود هستند.

منبع: Business2community.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا