رمزارز بایننس کوین

رمزارز بایننس کوین BINANCE / BNB

رمزارز بایننس کوین چیست bnb binance

رمزارز بایننس کوین چیست؟

رمزارز بایننس کوین ، رمزارزی است که توسط صرافی غیرمتمرکز بایننس بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شد. پس از عرضه اولیه و جمع آوری سرمایه جهت راه اندازی صرافی، به بلاکچین اختصاصی خود منتقل شد و هم اکنون در جایگاه سوخت رسان عملیات های این پلتفرم نقش ایفا می کند. جهت آشنایی با بایننس کوین به صورت جاوا تر با ما همراه باشید.

این رمزارز با نماد BNB شناخته می شود و نقش سوخت رسان را در پلتفرم بایننس ایفا می کند. به گونه ای که اگر در معاملات خود هزینه کارمزد خود را با این کوین بپردازید، می توانید از تخفیف های خوبی بهره‌مند شوید. البته کاربرد این پول دیجیتال به همین خلاصه نمی شود و مانند هر کوین دیگری می توان از آن برای انتقال و مصارف روزانه استفاده کرد.

تاریخچه بیت کوین کش

پیدایش و قیمت اولیه بایننس کوین

چانگ‌پنگ ژائو، یکی از ثروتمندترین و شناخته شده ترین فعالان حوزه رمزارزها بنیانگذار صرافی بایننس و طبعاً بایننس کوین است. وی همچنین سوابقی مانند طراحی سیستم معاملاتی فیوژن و عضویت در پروژه کیف پول بلاکچین دات اینو را در رزومه خود دارد. ژائو سرانجام در ۱۴ جولای ۲۰۱۷ عرضه اولیه این رمزارز را آغاز نمود و توانست تنها در ۱۳ روز با فروش ۱۰۰ میلیون توکن سرمایه ای به ارزش ۱۵ میلیون دلار جمع آوری کند.

قیمت عرضه اولیه بایننس کوین تنها یک سنت بود. اما با محبوبیت روزافزون این صرافی و همزمان با بالا رفتن قیمت بیت‌کوین، توانست قیمت ۳۹ دلار در سال ۲۰۱۹ تجربه کند و سرانجام پس از طی کردن روندی صعودی، امروز به قیمت ۱۵.۸۵ دلار معامله می شود.

مشخصات فنی بیت کوین کش

نام: لایت کوین Binance Coin
علامت اختصاری: BNB
رتبه: ۸ ام
ارزش بازار: ۲،۴۶۴،۴۸۸،۱۴۹ دلار
تعداد کوین های در گردش: ۱۷۹،۸۳۳،۹۴۹ عدد
تعداد کل کوین های موجود: ۱۵۵،۵۳۶،۷۱۳ عدد
بیشترین حجم ذخیره شده:
بالاترین قیمت از زمان پیدایش: ۳۹.۵۷ دلار
پایین ترین قیمت از زمان پیدایش: ۰.۰۹ دلار
قیمت لحظه ای و چارت بایننس کوین
صفحه اختصاصی در Coinmarketcap

دکمه بازگشت به بالا