آموزش Trust Wallet؛ دریافت و ارسال رمزارز

آموزش Trust Wallet؛ نحوه دریافت و ارسال

در مقاله‌های قبلی، شیوه نصب و راه‌اندازی کیف پول ارزدیجیتال Trust Wallet را به شما آموزش دادیم. در این مقاله طریقه ارسال و دریافت رمزارز از طریق اپلیکیشن موبایل را به شما آموزش خواهیم داد.

کیف پول Trust Wallet یکی از محبوب‌ترین کیف‌پولهای رایگان ارزدیجیتال است. این کیف پول با یک رابط کاربری ساده از دارایی‌های دیجیتالی شما محافظت می‌کند.

آموزش دریافت رمزارز در Trust Wallet:

آموزش Trust Wallet؛ نحوه دریافت و ارسال

در عکس بالا صفحه اول یک کیف پول Trust را مشاهده می‌کنیم. برای دریافت رمزارز از طریق برنامه موبایل کیف پول Trust می‌توانید مستقیماً بر گزینه «Receive» در بالای اپلیکشن کلیک کرده و سپس رمزارز مورد نظر را انتخاب کنید.

دریافت ارزدیجیتال والت

و یا مانند بالا، ابتدا رمزارز دریافتی را در کیف پول خود وارد کنید. در عکس سمت چپ بر کادر قرمزکلیک کرده و سپس از لیست ارزهای دیجیتال کیف پول تراست، رمزارز مورد نظر را در کیف‌پول خود وارد کنید.

اکنون بر رمزارز مورد نظر خود کلیک کنید.

برای دریافت رمزارز بر گزینه «Receive» کلیک کنید.

در عکس بالا با کلیک بر گزینه «Copy» آدرس عمومی کیف پول خود را کپی کرده، و برای فرد ارسال‌کننده بفرستید.

به جای استفاده از آدرس عمومی کیف‌پول، می‌توان مستقیماً کد QR کیف پول دریافت‌کننده را با موبایل ارسال‌کننده اسکن کنید. (روش استفاده از کد QR را در ادامه‌ی مقاله ببینید.)

• ارسال رمزارز در کیف پول دیجیتال:

دریافت رمزارز در کیف پول Trust

برای دریافت ارزدیجیتال از طریق کیف پول Trust، مانند بالا می‌توانید از گزینه «Send» در بالای صفحه استفاده کرده و یا بر دارایی رمزنگاری موجود در کیف پول خود کلیک کنید.

در صفحه بعدی، در کادر اول آدرس کیف‌پول فرد دریافت‌کننده (و یا کد QR کیف پول دریافت‌کننده را اسکن کنید) و در کادر پایین مقدار رمزارز ارسالی را وارد کنید.

QR کیف پول trust

و یا می‌توانید به جای استفاده از آدرس عمومی، از کد QR کیف پول استفاده کنید.

مانند تصویر بالا، به جای وارد کردن آدرس عمومی، بر گزینه کد QR کلیک کرده و با دوربین موبایل از گوشی فرد دریافت‌کننده کد QR را مستقیماً اسکن می‌کنید.

آموزش Trust Wallet؛ نحوه دریافت و ارسال

سپس trust اطلاعات پایانی تراکنش شما را نشان می‌دهد. برای تائید بر گزینه «Confirm» کلیک کنید.

وبسایت رسمی کیف پول تراست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا