Crypto.com مجوز فعالیت در بریتانیا را دریافت کرد!

Crypto.com تائیدیه فعالیت در بریتانیا را دریافت کرد!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتوپوتیتو؛ با وجود عملکرد ضعیف بازار، Crypto.com به تثبیت موقعیت خود در بازارهای جهانی ادامه می‌دهد. این صرافی به عنوان یک پلتفرم معاملاتی توانست تأییدیه نظارتی را از اداره رفتار مالی (FCA) بریتانیا دریافت کند.

روز چهارشنبه، صرافی Crypto.com که تاکنون فقط در ایالات متحده فعالیت داشت، آخرین مراحل ثبت‌نام و تاییدیه نظارتی را گذراند. این اطلاعیه نشانه‌ی رشد اکوسیستم رمزارز در بریتانیا است. از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ پذیرش صنعت ارزدیجیتال در بریتانیا ۶۵۰ درصد افزایش یافته است.

کریس مارشالک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Crypto.com در این‌ باره اظهار کرد که این تیم «به بازار بریتانیا متعهد خواهد بود». صرافی Crypto.com در حال حاضر بر توسعه پلتفرم و دریافت مجوز نظارتی و ارائه خدمات به مشتریان سایر کشورها تمرکز دارد.

کریس مارشالک به تشریح علت فعالیت در بریتانیا پرداخت و گفت: «ورود به بازار بریتانیا نقطه عطف مهمی برای ما است. زیرا بریتانیا یک بازار استراتژیک مهم محسوب می‌شود و در حال حاضر دولت این کشور در حال پیشبرد برنامه‌های خود برای تبدیل بریتانیا به یک مرکز جهانی برای فناوری و سرمایه‌گذاری دارایی‌های رمزارز است.»

صرافی Crypto.com تاکنون از سوی مقامات نظارتی ایتالیا، یونان، قبرس، جزایر کیمن و کانادا چراغ سبز دریافت کرده است.

منبع: cryptopotato.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا