۳۵ درصد از سرمایه‌گذاران آمریکایی می‌گویند که تحت‌تاثیر ایلان ماسک خرید می‌کنند!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از کریپتو‌اسلیت؛ کازینوی آنلاین GamblersPick با هزار سرمایه‌گذار ارزدیجیتال آمریکایی درباره مقدار دارایی‌های دیجیتالی، نحوه تامین مالی سهام خود و انتخاب روشهای حفظ سرمایه، مصاحبه کرده است.

طبق نتایج این نظرسنجی، یک سوم سرمایه‌گذاران گفتند که برای تصمیم‌گیری با دیگر سرمایه‌گذاران در سایت Reddit مشورت می‌کنند، در حالی که ۳۵ درصد اعتراف کردند که ایلان ماسک بر تصمیمات آنها تاثیر گذاشته است.

مخاطبین دارایی‌های دیجیتالی:

بنا به داده‌های این نظرسنجی، آمریکایی‌ها بطور متوسط دارای ۱۷۰۷ دلار سرمایه دیجیتالی هستند. عواملی مانند جنسیت و سن به میزان قابل توجهی بر شرایط و مقدار سرمایه‌گذاری افراد موثر است.

داده‌ها نشان می‌دهند که ۳۷ درصد از سرمایه‌گذاران در صورت احتیاج ضروری به پول نقد، باز هم به دارایی‌های دیجیتالی خود دست نمی‌زنند، و ۵۱ درصد حاضرند برای تفریح و اقلام لوکس، سرمایه‌ خود را از بازار بیرون بکشند.

بیش از ۱۱ درصد سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال حاضر بودند برای سرمایه‌گذاری از پس‌انداز اضطراری خود و یا یک خرید ضروری و تاثیرگذار صرف‌نظر کنند.

این نظرسنجی رده‌بندی سنی سرمایه‌گذاران را آشکار کرد. در صدر لیست متولدین ۱۹۴۶ تا ۱۹۶۴ (Baby boomerها) با سرمایه متوسط ۱,۹۵۴ دلار، و سپس متولدین ۱۹۶۵ به بعد، در رتبه دوم با سرمایه ۱,۲۰۱ دلار قرار گرفته‌اند.

مردان به‌طور متوسط ۱,۹۴۰ دلار ارزدیجیتال دارند، که ۵۶۵ دلار بیشتر از زنان است.

شکاف جنسیتی مشخص شده در این آمار، از میزان علاقه افراد به آینده دارایی‌های دیجیتال خبر می‌دهد. این آمار نشان می‌دهد که مردان تمایل دارند در آینده، بطور متوسط ۱,۹۸۸ دلار در ارزهای دیجیتالی سرمایه‌گذاری کنند، که این رقم ۸۷۸ دلار بیشتر از زنان است.

براساس این نظرسنجی، این افراد قصد دارند که سرمایه‌دیجیتالی خود را به‌طور متوسط به مدت ۵ سال نگاه دارند، زیرا بازدهی ۲۴ درصدی اخیر را تجربه کرده‌اند، و ۲۱ درصد اعلام کرده‌اند که سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتالی را راهی برای ایستادگی در برابر تورم می‌دانند.

وام‌گیری و تحمل افراد در برابر فشار فروش:

این نظرسنجی راه‌حلهای رده‌های مختلف سنی سرمایه‌گذاران برای حفظ سرمایه دیجیتالی خود را آشکار کرد.

متولدین ۱۹۴۶ تا ۱۹۶۴ برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال حاضر نیستند که زیر بار قرض روند، در حالی که متولدین ۱۹۸۱ تا ۱۹۹۶ (Millennialها) بیشتر از بقیه رده‌های سنی تمایل دارند که پس‌انداز بازنشستگی خود را برای سرمایه‌گذاری نادیده بگیرند. تقریباً از هر شش نفر یکی، از کارتهای اعتباری برای سرمایه‌گذاری استفاده کرده است.

در این آمار، جنسیت حتی نقش مهمی در مدیریت پورتفولیو دارایی‌های دیجیتالی هر فرد بازی می‌کند. ۱۴ درصد از زنان، و ۹ درصد از مردان اعلام کردند که حاضرند برای سرمایه‌گذاری از کارتهای اعتباری استفاده کنند.

سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال تبدیل به یکی از مهمترین دلایل بدهی‌های اعتباری آمریکاییها شده، و تقریباً از هر چهار نفر، یک فرد دارایی دیجیتالی خود را با کارت اعتباری پرداخت کرده است. ۲۱ درصد برنامه‌ریزی کرده‌اند که برای سرمایه‌گذاری در آینده، به بدهی‌های اعتباری خود بیافزایند.

متولدین ۱۹۴۶ تا ۱۹۶۴ بیشترین تحمل را در برابر فشار فروش بازار دارند، و اعلام کردند که افزایش ۶۵ درصدی قیمت بیت‌کوین می‌تواند دلیلی برای فروش آنها باشد، در حالی که متولدین ۱۹۸۱ تا ۱۹۹۶ گفته‌اند که در صورت افزایش ۵۸ درصدی، دارایی‌های دیجیتالی خود را خواهند فروخت.

منبع: cryptoslate.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا