چرا پولکادات می‌تواند آلت‌کوین بعدی باشد که رکورد تاریخی خود را می‌شکند؟

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از کوین‌تلگراف؛ پس از اینکه هاردفورک لندن شبکه اتریوم، نشان‌داد که برای حل مشکلات اصلی هزینه‌های بالای تراکنش و ازدحام شبکه راه‌حل‌های کمی در نظر دارد، دیگر پلتفرم‌های لایه اول قراردادهای هوشمند سهم خود را در بازار افزایش دادند.

یکی از ده رمزارز برتر که روند آن حرکتی قوی دارد، اما هنوز مانند سایر رقبای خود دره‌ها و قله‌های زیادی را تجربه نکرده، پولکادات (DOT) است.

داده‌ها نشان می‌دهندکه پس از بسته‌شدن قیمت ۱۰٫۳۰ دلاری در ۲۰ جولای، قیمت DOT با افزایش ۲۰۵ درصدی به ۳۱٫۷۰ دلار در روز آگوست افزایش یافت.

سه دلیل برای چشم‌انداز صعودیDOT:

۱) حراج‌های پاراچین آینده‌ آن

۲) رشد سریع اکوسیستم پروژه‌های علاقمند به راه‌اندازی در بلاکچین

۳) افزایش مداوم حجم معاملات روزانه

۱) حراج‌های پاراچین جامعه را به وجد آورده‌اند:

یکی از بزرگترین عوامل برای رشد پولکادات حراجهای پاراچین آینده است، که در آن پروژه‌ها بر سر به دست آوردن یکی از جایگاه‌های محدود راه‌اندازی در شبکه، با هم رقابت می‌کنند.

پسرعموی وحشی پولکادات، Kusama هم در حال ترتیب‌دادن حراجهای خود است. اولین دسته پروژه‌های منتخب کویاما در پایان جولای اعلام شده و دور دوم حراج در تاریخ ۱ سپتامبر آغاز می‌شود.

کاربران برای رای‌دادن بدون افزایش ازدحام به شبکه، با قفل کردن توکن‌های DOT در یک مدت تعیین‌شده رای‌ می‌دهند. این روش راهی برای جمع‌آوری بودجه برای پروژه‌های منتخب پاراچین است.

این امر باعث کاهش عرضه توکن‌های موجود در گردش می‌شود که بر قیمت DOT فشار وارد می‌کند. بعد از اتمام حراج‌های کوساما، پولکادات نیز حراج‌های پاراچین خود را برگزار می‌کند. این فرآیند کاملا ممیزی‌شده است و تا به امروز هیچکدام از حراجهای کوساما مشکلی نداشته‌اند.

۲) اکوسیستمی کامل از پروژه‌های مختلف برای جایگاه‌های پاراچین رقابت می‌کنند:

یک دلیل دیگر برای قدرت پولکادات، تعداد زیاد پروژه‌هایی است که بر سر دستیابی به پاراچین و راه‌اندازی در شبکه با یکدیگر رقابت می‌کنند.

با وجود حراج‌های بلاکچین، احتمال گسترش و تداوم اکوسیستم پولکادات قوی‌تر خواهد بود. پولکادات از پروژه‌های جدید استقبال می‌کند، و این امر از اجرای نسبتاً روان پاراچین کوساما مشخص می‌شود.

۳) افزایش حجم معاملات ۲۴ ساعته DOT:

سومین دلیل بر چشم‌انداز صعودی پولکادات، افزایش حجم معاملات ۲۴ ساعته آن است، و در حال حاضر به سطحی رسیده که از زمان سقوط ماه می تاکنون دیده نشده بود.

بنا به داده‌های CoinMarketCap، حجم مبادلات ۲۴ ساعته DOT تا ۳۱ آگوست ۳۰۰% افزایش یافته، و به بالاترین رقم ۵٫۴۱ میلیارد دلار رسید. موفقیت‌ پاراچین کوساما، سرمایه‌گذاران پولکادات را بیشتر هیجان‌زده کرده که پاراچین پولکادات نیز تاثیری مشابه بر DOT خواهد گذاشت.

اگر شبکه کوساما بتواند دیگر حراجهای خود را به خوبی برگذار و راه را برای پاراچین‌های پولکادات باز کند، تقاضا برای DOT می‌تواند افزایش یابد و این توکن را به بالاترین قیمت تاریخی خود برساند.

منبع: cointelegraph.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *